T.C. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

2017-2018 PEDAGOJİK FORMASYON KESİN KAYIT DUYURUSU

KESİN KAYIT DUYURUSU

 

Pedagojik Formasyon programı başvurularının değerlendirme işlemleri tamamlanmış ve aşağıda kesin kayıt listeleri açıklanmıştır.

** Gelen Talepler Üzerine '' Kesin Kayıt İşlemleri 27 Eylül 2017 Saat : 17:00 ' da ''  Sona erecektir.

 Kesin kayıt için adayların 

  • TC Nüfus Cüzdanı fotokopisini
  • Mezun adaylar Mezuniyet Belgesi ya da Diploma fotokopisini, son sınıf öğrencileri öğrenci belgesi fotokopisini
  • Onaylı Not Durum Belgesi (Transkript) fotokopisini,
  • Aşağıda detayları verilen formasyon birinci taksit bedelinin ödeme dekontlarını (555 TL KOÜ ödeme dekontu+555 TL GTÜ ödeme dekontu)

Sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Form Bilgisi Sayfanın altındadır.

 

Sisteme yüklenen belgelerin asıllarının 30 Eylül–14 Ekim tarihleri arasında GTÜSEM Müdürlüğüne ibraz edilmesi gerekmektedir. Belgelerin asıllarını belirtilen tarih aralığında GTÜSEM Müdürlüğüne ibraz etmeyen ya da beyan edilen bilgilerle ibraz edilen belgelerdeki bilgilerin uyuşmaması halinde adayların kayıtları silinecektir.

 

Kesin kayıt dönemi sonunda boş kalan kontenjanlar için yedek listeler 27 Eylül Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar G.T.Ü. Sürekli Eğitim Merkezi web sayfasından (sem.gtu.edu.tr) ilan edilecektir.

 

  • Ön Kayıt Formunda eğitim almak istediğiniz grup tercihinize göre (Hafta Sonu tüm gün ya da Hafta İçi akşam) listeler oluşturulmuştur. Güz ve bahar dönemi şube ve diğer planlamalar bu çerçevede yapılacaktır ve değişiklik talepleri işleme konulmayacaktır.
  • Kocaeli Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim ve Öğretim Yönetmeliği çerçevesince derslerde yoklama alınmaktadır ve devam koşulu aranmaktadır.
  • Öğretmenlik Uygulaması dersi (staj) kapsamında Gebze içerisinde MEB okullarında hafta içi öğretmenlik uygulaması gerçekleştirilecektir. Öğretmenlik Uygulaması dersinin bu çerçevede yürütüleceğinin dikkate alınması, 6 saat fiili olarak okullarda bulunulacağı düşünüldüğünde ortalama 1 günün öğretmenlik uygulamasına ayrılması gerekeceğinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

 

Eğitim programının ücreti 1 peşin ve 1 taksit olmak üzere 2.220 TL’dir. Pedagojik Formasyon programı GTÜ ve KOÜ işbirliği ile gerçekleştiğinden ilk taksit bedeli (1.110 TL) aşağıda belirtilen iki farklı hesaba yatırılacaktır.

 

Ödeme yapılırken “TC nolu …ad……soyad…….’nin Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrenim Ücretinin ilk taksiti” açıklamasının yazdırılması gerekmektedir (Açıklama kısmının yer alması koşulu ile EFT, Havale ve Bankamatik çıktısı kabul edilir. Ancak, bu işlemlerden kaynaklanan banka ücretleri adayların sorumluluğundadır).

555 TL (GTÜ Döner Sermaye Saymanlık Hesabı,

T.C. Ziraat Bankası Gebze Şubesi TR04 0001 0001 6434 7496 0350 01)

555 TL (Kocaeli Üniversitesi, Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi

T.C. Ziraat Bankası Derince Şubesi TR22 0001 0005 5413 2216 1952 38)

 

 

Resimler

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitimler