T.C. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

Dış Ticaret Programı

İŞLETMENİZİ YENİ PAZARLARLA BÜYÜTÜN

Dış Ticaret Programı ile İşletmenizi Güçlendirin

 

Uluslararası Seviyede Eğitim İçeriği

Bu programda iş akışlarından ödeme ve teslim şekillerine, devlet desteklerinden serbest bölge uygulamalarına 9 farklı alanda uygulamalı eğitimler tasarlanmıştır.

 

Kapsamlı ve Uygulamalı Dersler

Programda uluslararası pazarlama stratejilerini de içerecek şekilde tüm konular kapsamlı olarak ele alınmaktadır. Uygulama örnekleri gerçek vakalar üzerinden işlenmekte ve analiz edilmektedir.

 

İşletmenize Özel Program

Dış Ticaret Programını tamamen işletmenizin ihtiyaç duyduğu alanları kapsayacak şekilde ekibimizle birlikte tasarlayabilirsiniz. Eğitim modüllerinin tamamını alanında uzman akademik personelimiz, uluslararası örnekleriyle eşdeğer seviyede vermektedir.

Programınızı Birlikte Tasarlayalım

Hemen iletişime geçin, kurumunuzun ihtiyaçları, eğitime katılacak kitlenin nitelikleri ve talepleri doğrultusunda Dış Ticaret programınızı 30 veya 60 saat olarak birlikte tasarlayalım.

Eğitim Lokasyonunu Tespit Edelim

Mikro MBA Programı, şartların uygun olması halinde kurumunuz içerisinde veya ortak karar verilen eğitim salonlarında uygulanır. Bu sayede katılımcılar işletmeniz çatısı altında akademisyenlerimizle buluşma şansına sahip olabilecektir.

Başarılı Katılımcılara Sertifika

Toplam ortalama 60 saat olarak gerçekleştirilen eğitim programının %80’nine katılanlara CBÜSEM “DIŞ TİCARET PROGRAMI BAŞARI SERTİFİKASI” törenle verilmektedir.

 

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM

 
 
 
 
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitimler