T.C. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

Mikro MBA Programı

İŞLETME YÜKSEK LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI

Mikro MBA Programı ile Kurumunuza Güç Katın

 

Uluslararası Seviyede Mikro MBA

Bu program bölgemizde Sürekli Eğitim Merkezi tarafından tasarlanarak uygulanmaktadır. Avrupa ve Amerika’daki benzer programlarla uyumlu olarak, iş dünyamızın ihtiyaçlarına göre modüllenmektedir.

 

Kapsamlı ve Uygulamalı Dersler

İş insanlarımızın en çok ihtiyaç duydukları Bilanço Okuma, Mali Analiz, Maliyet Hesaplarının yanı sıra personel ile olan ilişkiler, Çatışma ve Motivasyon Yönetimi gibi konular işlenerek iş insanlarının iş yaşamında verimlilik ve etkinlik düzeylerini arttırmaktır.

 

İşletmenize Özel Program

Mikro MBA Programını tamamen işletmenizin ihtiyaç duyduğu alanları kapsayacak şekilde ekibimizle birlikte tasarlayabilirsiniz. Eğitim modüllerinin tamamını alanında uzman akademik personelimiz, uluslararası örnekleriyle eşdeğer seviyede vermektedir.

 

Programınızı Birlikte Tasarlayalım

Hemen iletişime geçin, kurumunuzun ihtiyaçları, eğitime katılacak kitlenin nitelikleri ve talepleri doğrultusunda Mikro MBA programınıza tam ihtiyaç duyduğunuz alanları ekleyelim.

Eğitim Lokasyonunu Tespit Edelim

Mikro MBA Programı, şartların uygun olması halinde kurumunuz içerisinde veya ortak karar verilen eğitim salonlarında uygulanır. Bu sayede katılımcılar işletmeniz çatısı altında akademisyenlerimizle buluşma şansına sahip olabilecektir.

Başarılı Katılımcılara Sertifika

Toplam ortalama 60 saat olarak gerçekleştirilen eğitim programının %80’nine katılanlara ve yapılacak sınavda başarı olanlara GTUSEM “MİKRO MBA SERTİFİKASI” törenle verilmektedir.

 

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM

 
 
 
 
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitimler