Kurumsal Eğitimlerimiz Hakkında

Günümüzde kurumsal firmalar faaliyetlerine devam ederken insan kaynakları planlaması ve insan kaynaklarının eğitimi, Ar-Ge biriminin kurulması ve vizyonunun geliştirilmesi, üretim aşamalarının optimize edilmesi ve kalite kontrol süreçlerinin iyileştirilmesi, stratejik plan yapılması, pazara göre ürün geliştirilmesi gibi konularda mevcut personelinin bilgi ve becerilerinin arttırılması ihtiyaçları oluşmaktadır. Gebze Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bahsedilen konularda firma çalışanlarına eğitim faaliyetleri düzenlemektedir.

Gebze Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu eğitimleri konusunda uzman eğitmenler ile verilmesini sağlamaktadır. Eğitim programları Kampüs içerisinde veya fiziki imkanların uygun olduğu durumlarda firmaların tesislerinde verilebilmektedir. Ayrıca kurumların özel ihtiyaçları için talep edecekleri eğitimler de Üniversitemizin deneyimli akademik personeli tarafından verilmesi mümkündür.

Gebze Teknik Üniversitesi sanayinin kalbinde, Avrupa ile Asya’yı birleştiren son derece önemli ve kilit bir noktada konumlanmıştır. İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Yalova gibi pek çok şehre 1 saat mesafede ve yaklaşık 20 milyonluk bir nüfusun merkezi konumundaki Üniversitemiz, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafededir. Hem İstanbul hem de Kocaeli yönünden yerleşkemize kadar gelen toplu taşıma araçlarıyla Üniversitemize rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Yerleşkemiz içerisinde bulunan Marmaray “FATİH-GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ” durağını kullanarak Üniversitemize kolayca ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL EĞİTİMLERİMİZ

1.    Ekip Yönetimi
2.    Stres Yönetimi
3.    Zaman Yönetimi Eğitimi
4.    Pazarlama Teknikleri Eğitimi
5.    Arge, Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi
6.    Makale Yazma / Bilimsel Yayın Hazırlama Eğitimi
7.    İnsan Kaynakları Yöneticiliği Eğitimi
8.    Yalın Üretim Teknikleri Eğitimi
9.    Kaizen ve Problem Çözme Teknikleri Eğitimi
10.  Endüstri 4.0 Eğitimi
11.  Proje Yönetimi Eğitimi
12.  Kosgep Projesi Yazma Eğitimi
13.  Aile Şirketlerinde Dönüşüm Eğitimi
14.  Yöneticiler İçin Finans ve Ekonomi Eğitimi
15.  Müşteri Odaklı İnovasyon ve Ürün Geliştirme Eğitimi
16.  Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi